Hizmetler

Epoksi Dübel BursaEpoksi Dübel Bursa

Epoksi dübel Bursa’da (kimyasal dübel) profesyonel bir yapıştırıcı ve doldurucudur. Çok ağır yükler ve ve dayanım gerektiren işler için kullanılır. Ev tipi epoksi yapıştırıcıların daha geliştirilmiş ve büyütülmüş şekli de diyebiliriz.

Demirli Beton Kırma BursaDemirli Beton Kırma Bursa

Beton kırma işlemini ihtiyaca uygun makinelerle yapmakta olup, konum ve hasar durumuna göre uygunsuz kırma işleminden kaçınıp karot, halatlı kesme ve testereli kesme çözümü sunmaktayız. İnşaat sektörünün her zaman ihtiyaç duyduğu iş makineleri Bobcat, Case CJB, pnömatik ve elektro kırıcılar ile hizm

Demir Filizi Ekme BursaDemir Filizi Ekme Bursa

Demir filizi ekme Bursa’da, kimyasal epoksi kullanılarak kolon, kiriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi gibi inşaat ve sanayi tesislerinde ağır yük ve makinelerin uygulamalarında kullanılmaktadır.

Bina Yıkımı BursaBina Yıkımı Bursa

Jet Karot Bina Yıkımı Bursa’ da faaliyette bulunmaktadır. Bina yıkımı Bursa’da yaygınlaşmakta olan bir uygulamadır. Bunun sebebi Bursa ilinin kentsel dönüşüm sürecinde olması ve depreme dayanıksız yapılardan temizlenmesidir.

Bina Güçlendirme BursaBina Güçlendirme Bursa

Bina güçlendirme Bursa’da bir yapının deprem sonrasında, çevresel faktörlerin etkisi ya da yapım aşamasında oluşan olumsuzlukların giderilmesi ve deprem anında yapının içinde yaşayanların can güvenliğini sağlaması için yapılan uygulamaların başında gelmektedir.

Beton Kırma BursaBeton Kırma Bursa

Jet Karot Beton Kırma Bursa ilinde faaliyet gösteren karot şirketlerinin başında gelmektedir. Firmamız, beton kırma Bursa uygulamalarında profesyonel bir ekiple siz değerli müşterilerimizin hizmetine hazır bulunmaktadır.

Beton Kırım İşi BursaBeton Kırım İşi Bursa

Beton kırım işi Bursa’da, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Kompreöser ile beton kırım işi Bursa’da ucuzdur. Çatlaklar oluşması kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir.

Beton Delme BursaBeton Delme Bursa

Beton delme Bursa’da de karot makineleriyle yapılmaktadır. Tüm yapı işlerinizde beton delme Bursa kentinde sizlere zaman ve maddi açıdan çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Beton Delme İşi BursaBeton Delme İşi Bursa

Beton delme işi Bursa’da karot makinalarıyla yapılmaktadır. Tüm yapı işlerinizde beton delme işi Bursa konusunda size hem zaman açısından hem de maddi açıdan çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Epoksi Ankraj Firmaları BursaEpoksi Ankraj Firmaları Bursa

Epoksi dübel Bursa’da (kimyasal dübel) profesyonel bir yapıştırıcı ve doldurucudur. Çok ağır yükler ve ve dayanım gerektiren işler için kullanılır. Ev tipi epoksi yapıştırıcıların daha geliştirilmiş ve büyütülmüş şekli de diyebiliriz.

Karot Firmaları BursaKarot Firmaları Bursa

Günümüzde değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte insan gücüne dayalı iş gücünün de değişip geliştiğini görmekteyiz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insana dayalı iş gücü yavaş yavaş azalırken farklı iş kolları da ortaya çıkmaya başladı.

telefonwhatsappmail