Karot İşi Yapanlar Bursa

Karot İşi Yapanlar Bursa

Karot İşi Yapanlar Bursa

Karot işi yapanlar Bursa’da matkap şeklindeki karot makinaları olarak adlandırılan makineleri kullanmaktadır. İşlevi nedeniyle bir çok alanda birçok ihtiyaca cevap veren bir uygulamadır. Karot işi yapanlar Bursa’da karot makinesi ile beton yapıdan silindir şeklinde parça çıkarılmaktır. Buna karot alma denilmektedir.

 

JET KAROT, beton delme, beton kesme, beton kırma ve bunlara ek olarak binanızda herhangi bir bölümde betonu güçlendirmek gibi alanlarında karot işi yapanlar Bursa kolunda sizlere hizmet vermektedir. Firmamız profesyonel ekip ve geniş ekipman yelpazesi ile demirli demirsiz her türlü betonda ve istenilen her açıda (duvarda, balkonda, çatıda) karot işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

 

Ayrıca karot işi yapanlar Bursa’da demir filizi eklemede, asansör,merdiven boşluğu açımlarında, pis temiz su giderleri açımlarında, havanlandırma ve doğalgaz boru açımlarında, kapı ve pencere yeri açmak gibi bir çok işlemi de yerine getirmektedir.

 

Karot makinalarıyla yeni yaptığınız veya içinde yaşadığınız binanın depreme dayanıklılığını da ölçebilirsiniz. Karot makinasıyla binanızdan alacağınız parçayı laboratuvar ortamında dayanıklılığını daha emin bir şekilde öğrenme imkânı bulursunuz.

 

Ayrıca karot işi yapanlar Bursa ilinde binanızın hem içinde hem de dışında isteğinize göre bir estetik güzellik katma şansı da sizlere sunmaktadır.

 

Karot işi yapanlar Bursa’da yeni bir iş meslek kolu açarken inşaat sektörüne de hız ve yapı inşaatında daha rahat bir çalışma prensibi kazandırmıştır. Jet Karot olarak müşterilerimize tüm karot işlerinde temiz, gürültüsüz ve daha ekonomik bir uygulama imkanı sağlamıştır.

 

Örneğin; binanızın en üst katını yıkmak istediğinizde bunu büyük kepçelerle yapmak hem zahmetli olur; çünkü ortaya çıkacak olan moloz yığınlarının temizlenmesi oldukça büyük sorunlara sebep olur, hem de kopacak olan parçalar binanın yapısına zarar verir ve oldukça büyük bir gürültüye sebep olur.

 

 

Karot dışında tüm bu işlemleri yapmak oldukça zahmetli ve maliyetli olmaktadır. Çekiç ve murçla açmaya çalışılan delik istenilenden fazla olabilmekle kaymalara sebep olmaktadır. Matkap ve hilti yapılacak işlemlerde de aynı soruna ek olarak fazladan zamana, gürültüye ve işçilik maliyetine sebep olur. Ama karot işleri tüm bu işlemleri daha temiz, istenilen çapta, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlayarak gerçekleştirmektedir.

 

Karot işi yapanlar Bursa’da şu yöntemleri uygulamaktadır;

 

-Beton yüzeyde kapı, pencere vs gibi alanlar açma.. Örneğin binanızda beton duvardan kapı açılması gerekiyor ve duvarda oldukça kalın ise karot işi yapanlar Bursa’da karot uygulamaları ile bu işi yapılabilir. Karot uygulamalası beton yapıya fazla zarar vermez. Gürültüsü azdır. Hızlı bir şekilde sonuç alırsınız.

-Yapıda istenmeyen bölümün kesilmesi : Bazı durumlarda yapıdaki balkonu kesme ihtiyacı olablir. Tehlike oluşturduğu düşünülen beton çıkıntılar binadan temizlenme istenebilir. Karot uygulamaları bu işleri kolayca yapabilmekteyiz.

-Deprem testi ve betondan numune alma : Deprem testi yapılırken beton sütunlardan karot işi ile silindir şeklinde parçalar çıkarılmaktadır. Bu parçaların dayanıklılığı ve yapısı makinalar ile test edilerek binanın depreme dayanıklı olup olmadığı anlaşılmaktadır.

-Doğalgaz vs tesisat döşemelerinde de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Daha bir çok uygulamada karot işleri tercih edilmektedir.

 

 

Jet Karot olarak Karot işi yapanlar Bursa faaliyetleri ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 02 Haziran 2018, id:219
telefonwhatsappmail