Halatlı Beton Kesme Bursa

Halatlı Beton Kesme Bursa

Halatlı Beton Kesme Bursa

Halatlı beton kesim Bursa’da ağır beton kütlelerinin kesilmesinde kullanılan son derece kullanışlı bir yöntemdir. Diğer yöntemlerin aksine sınırsız kesme derinliklerine ulaşır. Halat ile beton kesme makinelerinde, motor ve makaraların, halata devir daim yapması ile beton parçayı çevreleyen halatın hareketi ile kesim gerçekleştirilmiş olur. Üst düzey güvenlik gerektiren bir yöntemdir.

 

Jet Karot Şirketi olarak halatlı beton kesimi Bursa’da beton delme, beton kırma ve beton kesme, zemin beton kesme, duvar kesme, derz kesimi, perde beton kesimi, kolon kesimi, kiriş kesimi, döşeme beton kesimi, kapı – pencere kesimi, epoksi ankraj, kontrollü bina yıkımı, elmas tel ile beton kesimi, karot ile beton delme projelerimiz devam etmektedir.

 

Halatlı beton kesimi kalorifer, tesisat, pis ­ temiz su, baca delikleri, kapı­ pencere, asansör­ merdiven boşluğu açılımları ve benzeri demirli, demirsiz her türlü betonarme yapıda yapılacak bakım ve onarım işlerinde eski kulelerinin, sığınakların tamamının ya da bir kısmının yıkılmasında tek tarafı açık beton kütlenin çıkarılmasında kesin çözümler sağlamaktadır.

 

Yüksek kaliteyi ve sınırsız müşteri memnuniyetini ilke haline getiren Jet Karot firmamızın müşteri çağrı merkezini arayarak, halatlı beton kesme Bursa Bursa beton kesme makinesi fiyatları, beton delme fiyatları, karot makinesi, beton kesme fiyatları hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Halatlı beton kesim Bursa uygulaması inşaat sektöründe oldukça gereksinimi yerine getiren bir uygulama çeşididir. Kesme derinliğini çok yüksek değerlere ulaştırır. Halatlı kesme uygulaması demir donatılı ve donatısız sonuç odaklı yapılamaz.

 

Halatlı beton kesim Bursa’da daha çok da büyük kütlesel kesimlerde kullanılır. Sanıldığının tersine, bir tarafı hafriyatla ya da toprakla kapalı betonarme blokların kesilmesinde de çözüm sunmaktadır. Büyük beton kütleler Firmamız işinizi hızlı, gürültüsüz ve temiz bir şekilde çözüme kavuşturmada ve beton kesimi ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 01 Haziran 2018, id:174
telefonwhatsappmail