Bursa Döşeme Kesme

Bursa Döşeme Kesme

Bursa Döşeme Kesme

Çeşitli nedenlerden dolayı beton zeminlerde kesim ihtiyacı olabilmektedir. Döşeme kesme Bursa işlemi, beton duvarlarda gereken kesim işlemidir. Önceden unutulan veya sonradan kesim ihtiyacı hissedilen bölgelerde yapılmaktadır. Unutulan kapı ve pencere, tesisat boşlukları, makine boşlukları, havalandırma gibi birçok yerde kesim ihtiyacı oluşabilmektedir. Daha sonradan ihtiyaç duyulan bu alanlar döşeme kesme yöntemi ile onarılmaktadır.

 

İnşaat sürecinde beton dökme işleminden sonra, gereken yerler kesilerek ihtiyaç olan boşluklar yaratılmaktadır. Beton duvar veya döşemelerde meydana gelen bu ihtiyaç beton kesme yöntemi olarak bilinen Bursa döşeme kesme yöntemi ile giderilmektedir. Böylece herhangi bir zarar verilmeden, betonda kırık, çatlak vb. oluşmadan kesim işlemi yapılmaktadır.

 

 

Döşeme Kesme Alanları

 

 

Döşeme kesme Bursa yönteminin uygulandığı birçok alan bulunmaktadır. Bu alanlarda uygun teknikler kullanılarak gerekli kesim işlemleri yapılabilmektedir. Beton yapılarda kapı ve pencere açılması en çok yapılan kesim işlemleri arasında yer almaktadır. Unutulan veya sonradan açılması gereken kapı ve pencereler, beton kesme yöntemleri sayesinde yapılabilmektedir.

 

Tesisat bacaları için de gerektiği durumlarda kesim işlemi yapılabilmektedir. Bununla birlikte birçok yerde sonradan havalandırma boşluğu gerekmektedir. Bu tip durumlarda da yine yapılması gereken Bursa döşeme kesme işlemlerinin uygulanmasıdır.

 

Su kanalları içinde beton kesme yöntemlerinden biri uygulanmalıdır. Binalarda bulunan alanların izinsiz taşması( balkon vb.) yapılması gereken kesim uygulamasıdır. Uygun kesim yöntemleri ile binalarda bulunan fazla alanlarda firmamız tarafından sorunsuz bir şekilde kesilebilmektedir.

 

Döşeme Kesme İşlemi

 

 

Firmamız tarafından en çok yapılan işlemlerden biri Bursa döşeme kesmedir. Binalarda birçok yerde bu kesim yöntemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamızda gerektiği yerde, gerekli kesim yöntemini seçerek bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu işlem sonrasında herhangi bir çatlak vb. durumla karşılaşmadığından dolayı tamir ve onarım gerekilmemektedir.

 

Yalnızca ihtiyaca bağlı olmadan da beton kesim işlemi yapılabilmektedir. İç dekorasyonda bu kesim işlemi sık sık uygulanmaktadır. Yüzeylere kesimle beraber farklı dekoratif şekiller verilmektedir. Burada önemli olan doğru alanlarda, doğru kesim yöntemini tercih edebilmektir. Aksi halde büyük zararlara yol açıla bilinir. Firmamız Bursa döşeme kesme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

 

Osmangazi Döşeme Kesme, Yıldırım Döşeme Kesme, Nilüfer Döşeme Kesme, İnegöl Döşeme Kesme, Gemlik Döşeme Kesme, Mustafakemalpaşa Döşeme Kesme, Mudanya Döşeme Kesme, Gürsu Döşeme Kesme, Karacabey Döşeme Kesme, Orhangazi Döşeme Kesme, Kestel Döşeme Kesme, Yenişehir Döşeme Kesme, İznik Döşeme Kesme, Orhaneli Döşeme Kesme, Keles Döşeme Kesme, Büyükorhan Döşeme Kesme, Harmancık Döşeme Kesme.

 04 Haziran 2018, id:276
telefonwhatsappmail