Bursa Beton Kesme İşi

Bursa Beton Kesme İşi

Bursa Beton Kesme İşi

Beton kesme işi Bursa teknolojik kesim makinaları ile yapılan ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Çünkü kesilecek olan betonun yapıya zarar vermemesi ve istenilen ölçülerde kesilmesi hayati önem taşır. Bu nedenle de milimetrik kesimler yapan hassas elmas kesiciler kullanılır. Testere dişlisi olarak kullanılan bu elmas kesiciler saniyede müthiş bir hızla dönerek çatlak ya da kırığa neden olmadan düz bir kesim işlemi yapar. Elbette ihtiyaca bağlı dikey ya da yatay kesikler oluşturmak da mümkündür.

Bursa beton kesme işi için en sık iki makinadan destek alınır. Bunlardan ilki hidrolik beton kesicilerdir. Raylı kesiciler şeklinde de anılan bu makinalar, kesilecek çizgilerin üzerine oturtulan raylar üzerinde ilerler. Milimetrik ve oval kesimler yapmak bu makinalar ile mümkündür. Diğer bir beton kesim makinası da halatlı kesim makinalarıdır. Genellikle standarda göre kalın olan beton girişlerin ve tabakaların kesilmesinde kullanılırlar. Halatların ucunda elmas kesiciler yer alır.

Yapılarda Beton Kesme

Ev, işyeri, fabrika, depo gibi alanlarda sonradan açılacak pencere, kapı, havalandırma boşluğu ya da asansör boşluğu için beton kesme işi Bursa uygulanır. Yapıya bu tarz boşlukların açılması için son derece dikkatli olunması gerekir. Bu teçhizatlar darbe ve titreşim yayamadığı için yapıya zarar vermeden kesim işlemini gerçekleştirir.

Barajlarda kanal açım işlemleri için de Bursa beton kesme işi uygulanır. Bu betonlar genellikle standartlara göre daha kalındır. Bu nedenle de halatlı beton kesme makinaları bu alanlarda kullanılır.

Parapet Beton Kesme İşlemi

Hidrolik beton kesme işlemi genellikle sık kullanılır ve dekoratif amaçlı beton kesme işi Bursa için tercih edilir. Ancak yapı malzemesine bu işlem uygun değil ise daha hassas bir işlem olan parapet beton kesim işlemi uygulanır.

Bizler beton kesme işlerinde belli bir uzmanlığa ulaşmış öncü firmalardanız. Beton kesim işlerinde kullanılacak tekniği en iyi şekilde belirler ve sorunsuz olarak kesim işlemini gerçekleştiririz. Kullanmış olduğumuz teçhizatlar son teknolojidir ve çalışanlarımız alanında uzmandır. Bursa beton kesme işi için her daim piyasa koşullarının altında teklifler sunar ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğrudan karşılarız.

 

Osmangazi Beton Kesme İşi, Yıldırım Beton Kesme İşi, Nilüfer Beton Kesme İşi, İnegöl Beton Kesme İşi, Gemlik Beton Kesme İşi, Mustafakemalpaşa Beton Kesme İşi, Mudanya Beton Kesme İşi, Gürsu Beton Kesme İşi, Karacabey Beton Kesme İşi, Orhangazi Beton Kesme İşi, Kestel Beton Kesme İşi, Yenişehir Beton Kesme İşi, İznik Beton Kesme İşi, Orhaneli Beton Kesme İşi, Keles Beton Kesme İşi, Büyükorhan Beton Kesme İşi, Harmancık Beton Kesme İşi.

 04 Haziran 2018, id:267
telefonwhatsappmail