Bursa Beton Kesimi

Bursa Beton Kesimi

Bursa Beton Kesimi

Beton kesimi Bursa daha önce hazırlanmış betonu delerek ya da ayırarak ihtiyaca uygun hale getirme işlemidir. Örneğin bir binada sonradan açılması gereken pencere ve kapılar için ya da kurulması gereken asansör için betin kesme işlemi sık uygulanmaktadır. Elbette bu beton kesilirken yapıya zarar vermemek ve betonu kırmamak son derece önemlidir. Bunun için de bazı teknolojik cihazlar geliştirilmiştir. Hidrolik yağ ya da elektrik ve insan gücü ile çalışan bu makinalar, elmas uçlu kesicileri sayesinde betona zarar vermeden belirtilen ölçülerde kesim işlemi gerçekleştirirler.

Hemen her binada havalandırma boşluğunun olması şarttır. Ancak eski binalarda bu özelliğe çok önem verilmezdi. Sonraki zamanlarda ihtiyaç duyulan ve açılması gereken hava boşlukları için de Bursa beton kesimi işlemi uygulanmaktadır.

Beton Kesimi Nasıl Yapılır?

Beton kesimi Bursa halatlı ya da hidrolik kesim makinaları ile yapılmaktadır. Hidrolik yağ ile çalışan hidrolik beton kesme makinaları insan güdümlü olarak çalışır ve ince betonların kesilmesi için kullanılır. Kesilecek beton üzerine oturtulan bir ray ile hareket eden bu makine dekoratif beton kesme işlemlerinde çok sık kullanılır.

Diğer bir Bursa beton kesimi işlemi de halatlı beton kesme makinaları ile yapılandır. Bu makinalar 40 cm ve üzerinde kalınlığa sahip betonların kesiminde kullanılır. Özellikle köprü, yol, baraj ve fabrika gibi donanımlı yapıların beton kesme işlemlerinde sık tercih edilir. Yine bir operatör yardımı ile kullanılır ve ebat olarak diğer kesim teçhizatlarından büyüktür.

Belirtilen Çaplarda Delik Açma İşlemleri

Beton kesme işlemleri yuvarlaklar şeklinde de yapılabilmektedir. Özellikle raylı sistem üzerinde beton kesimi Bursa yapan hidroliz kesim makinaları bu işler için kullanılır. Dekoratif pencere uygulamalarında bu kesim tekniğinden rahatlıkla faydalanılır. İstenilen büyüklükte delikler bu teçhizatlar ile kolaylıkla açılacaktır.

Bizler beton kesme ve delme sektöründe adını duyurmuş öncü bir firmayız. Her zaman yenilikçi olmamız sayesinde beton kesim ve delim işlemlerinde kullanılan her türlü teçhizata sahibiz. Uzman kadromuz sayesinde hata payını sıfıra indirgiyor ve zamanında iş teslimatı yapıyoruz. Sizler için belirtilen ölçülerdeki Bursa beton kesimi işlemlerini her zaman en ekonomik rakamlara yapıyoruz.

 

Osmangazi Beton Kesimi, Yıldırım Beton Kesimi, Nilüfer Beton Kesimi, İnegöl Beton Kesimi, Gemlik Beton Kesimi, Mustafakemalpaşa Beton Kesimi, Mudanya Beton Kesimi, Gürsu Beton Kesimi, Karacabey Beton Kesimi, Orhangazi Beton Kesimi, Kestel Beton Kesimi, Yenişehir Beton Kesimi, İznik Beton Kesimi, Orhaneli Beton Kesimi, Keles Beton Kesimi, Büyükorhan Beton Kesimi, Harmancık Beton Kesimi.

 04 Haziran 2018, id:264
telefonwhatsappmail