Bursa Beton Duvar Kesimi

Bursa Beton Duvar Kesimi

Bursa Beton Duvar Kesimi

Beton duvar kesimi Bursa işlemleri, genellikle sonradan karar verilen asansör boşluğu açma, kapı ve pencere açma ya da kontrollü bina yıkım işlemlerinde kullanılan tekniktir. Kesilecek olan beton ölçülür ve teknolojik duvar kesim makinaları ile kesim işlemi gerçekleştirilir. Bu teknik için genellikle hidrolik ve raylı, karot ya da beton kesme makinaları ile yapılır. Eğer beton kalınlığı 60 cm ve üzerinde ise genellikle çürütme yöntemi adı da verilen karot kesme cihazları kullanılır.

Özellikle binalarda sonradan karar alınarak açılması gereken yangın çıkış kapıları, pencereler ya da asansör boşluklarında Bursa beton duvar eksimi işlemi yapılır. Ayrıca tadilat ve onarım işlemlerinde de çürük betonun alınması için bu teknikten faydalanılır.

Kesim Alanına Göre Teknik Belirleme

Beton duvar kesim Bursa işlemlerinde kullanılacak olan teknik, kesimin yapılacağı noktaya ve yapı malzemesine bağlıdır. Ancak en sağlıklı kesim yöntemi hidrolik kesimdir. Yani raylı sistemlerin üzerine oturtulan testereler ile yapılan kesim tekniği, duvar yapısına zarar vermeyeceğinden sık tercih edilir.

Eğer kesim yapılacak noktaya hidrolik kesim uygulaması yetersiz geliyor ise ya da beton duvar oldukça kalın ise bu durumda devreye halatlı kesim teknikleri girecektir. Ancak halatlı kesim makinalarının her noktaya sığamayabileceğini de unutmamak gerekir. Daha dar alanlar için ise el kesme teknikleri de uygulanabilmektedir. Bursa beton duvar kesim işlemlerinde bu el kesim tekniğinin çok sık kullanıyor olmaması ise diğer tekniklere göre daha fazla risk teşkil etmesidir.

İstenilen Boyutlarda ve Düzgün Kesim

Beton duvar kesimi Bursa yapabilmek için ya çok maliyetli olan kesim makinalarını edinmeli ya da işinin ehli bir firma ile maliyetlerini, düşürmelisiniz. Bizler beton kesim tekniklerinin tamamını kullanan ve teknolojik teçhizatlara sahip olan bir firmayız.

Beton kesimi konusunda uzman ve eğitimli olan ekiplerimiz, ihtiyacınıza en uygun tekniği belirliyor ve kısa sürede uygulamaya geçiyor. Böylelikle istediğiniz betalarda, düzgün ve pürüzsüz kesim sağlanmış oluyor. Bizler Bursa beton duvar kesimi konusunda sektördeki hiçbir firmanın henüz kullanmadığı yenilikçi teçhizatlara sahibiz ve sizlere bu sayede daha hızlı, daha etkin hizmet verebiliyoruz.

 

Osmangazi Beton Duvar Kesimi, Yıldırım Beton Duvar Kesimi, Nilüfer Beton Duvar Kesimi, İnegöl Beton Duvar Kesimi, Gemlik Beton Duvar Kesimi, Mustafakemalpaşa Beton Duvar Kesimi, Mudanya Beton Duvar Kesimi, Gürsu Beton Duvar Kesimi, Karacabey Beton Duvar Kesimi, Orhangazi Beton Duvar Kesimi, Kestel Beton Duvar Kesimi, Yenişehir Beton Duvar Kesimi, İznik Beton Duvar Kesimi, Orhaneli Beton Duvar Kesimi, Keles Beton Duvar Kesimi, Büyükorhan Beton Duvar Kesimi, Harmancık Beton Duvar Kesimi.

 04 Haziran 2018, id:258
telefonwhatsappmail