Beton Kesme Bursa

Beton Kesme Bursa

Beton Kesme Bursa

Jet Karot Bursa’da, beton delme, beton kırma ve beton kesme faaliyetlerini sürdürmekte olan bir firmadır. Sertleşmiş betonun yapıdan daha sonra belli amaçlar doğrultusunda kesilmesi, delinmesi, çıkarılması gerekebilir. Bu durumda eski vurma, parçalama, dağıtma yöntemleri yapıya zarar vermekte külfet getirmektedir.

 

Bu nedenle tüm bu yapı işleriniz için firmamız Jet Karot, karot makinalarıyla beton delme Bursa da konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sizlere daha rahat ve daha kaliteli hizmet vermeye hazırdır.

 

Beton delme işlemini karot makinalarıyla gerçekleştiren firmamız, beton delme Bursa’da demirli veya demirsiz tüm zeminlere uygulayabilmekte, darbesiz, sessiz, pislik bırakmadan ( yatay, dikey, düşey ) istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak için en uygun şekilde sunmaktadır.

Karot makinaları beton delme Bursa işlemi sırasında betona herhangi bir titreşim vermez ve dolayısıyla titreşimden kaynaklanacak tüm riskleri de sıfıra indirmektedir.

 

Karot makinalarıyla beton delme Bursa’da işlemi, kırıcıların günlerce yaptığı bir işi sadece bir içerisinde daha sağlam yapabilmektedir. Kırıcılarla yapılan beton delme Bursa işlemi istenilen ölçüde bir delik veya kesim vermediği için daha harç ile tamir gerekmektedir. Ama karot makinalarıyla yapılan beton delme Bursa işlemi istenilen ölçüde ve pürüzsüz bir delik veya kesim çıkardığı için daha sonra herhangi bir tamir gerektirmez.

 

Perde beton kesme işlemlerinden her türlü beton delme Bursa işlemlerinizde karot makinaları iş görmekte ve sizlere hem zamandan, hem işçilikten hem de büyük bir ekonomik masraftan tasarruf imkanı sağlar.

 

Hidrolik beton kesme makinesi ile yapılmakta olan beton delme Bursa, beton kesme işlemleri diğer yöntemlerde olduğu gibi yapıyı tahrip etmemektedir. Betonda, daha önceden yapılması çok güç olan, aşırı gürültülü ve betona zarar veren uygulamalar karot makineleri ile çok kolay, hızlı, betona zarar vermeden, gürültüsüzce yapılmaya başlanmıştır. Bu yöntem klasik yıkımların aksine zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi ve çevrenin daha az kirletilmesini sağlar. Profesyonel karot ustaları ile gerçekleştirilen uygulamalar daha ekonomiktir. Hiçbir şekilde yapıya zarar vermeden, demir donatılı ve donatısız yüzeyde, 45o ­ 90o lik açılarla delim yapabilme, Q20 çap ­ Q700 çap arası, 600 cm derinliğe kadar delim yapabilme olanağı sağlanmış olmaktadır. Klasik yöntemlerde beton delme Bursa, işi çok fazla zaman almakta, delme işlemi sırasında, betonda titreşim oluşmasından dolayı ince çatlaklar meydana gelmekte ve bu da betonun direncini, kalitesini ve ömrünü azaltmaktadır

 

Karot makineleri tüm konumlarda kullanılmak üzere üretilmiş olup, her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmektedir. Beton delma Bursa, asansör ve merdiven boşluğu açılımlarında, zemin beton çatlaklarını önlemek için derz kesimlerinde, kapı, pencere, kanal, kesim ve delimleri gibi işlerde kullanılır.

 

Jet Karot olarak beton delme Bursa ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 02 Haziran 2018, id:188
telefonwhatsappmail