Beton Delme İşi Bursa

Beton Delme İşi Bursa

Beton Delme İşi Bursa

Beton delme işi Bursa’da karot makinalarıyla yapılmaktadır. Tüm yapı işlerinizde beton delme işi Bursa konusunda size hem zaman açısından hem de maddi açıdan çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

İhtiyaca ve isteğe göre betonlarda büyük küçük delikler açmak gerekmektedir. Bu ihtiyaç ve istek yuvarlak olabildiği gibi kare, dikdörtgen ve diğer bir çok farklı şekillerde de olabilmektedir.

Beton delme işi Bursa’da karot makinaları dışında diğer eski ve zahmetli makinalarla yapmak oldukça maliyetli olmakla beraber yapınıza oldukça ciddi zararlar vermektedir. Beton delmeyi işini kırıcı ve delicilerle yapmak oldukça fazla zaman almakla beraber yarattıkları titreşimden dolayı beton içerisinde çatlaklar meydana getirmektedirler. Bu çatlaklar yapının direncini zayıflatmakla beraber ömrünü de zayıflatmaya neden olur. Beton delme işli sırasında ortaya çıkan bu çatlaklar daha sonra suyun ve nemin de etkisiyle yapınızda çürümeye neden olur.

Ayrıca beton delmeyi işi Bursa’da kırıcılarla yaptığınızda kırıcıların yaydığı titreşimden dolayı betonun içinde bulunduğu demirin betondan ayrılması da söz olmakta ve bu da yapının oldukça büyük bir risk altına düşmesine neden olur.

Beton delme işi Bursa’da kırıcılarla yapmak istediğinizde asla istediğiniz ölçüde bir kırım veya parça alamazsınız. Çünkü, kırıcılarla yaptığınız beton delme işi mutlaka he5sap edilenden daha fazla olmaktadır. Misal, 5 cm’lik bir borunun geçmesi için kırıcılarla yapacağınız bir beton delme işi mutlaka daha büyük olacaktır.

Ayrıca beton delme işi Bursa’da sırasında betonda bulunan demirlerin kesimi de oldukça zahmetlidir.

Bu nedenle tüm bu yapı işleriniz için firmamız Jet Karot, karot makinalarıyla beton delme işi Bursa konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sizlere daha rahat ve daha kaliteli hizmet vermeye hazırdır.

 

Beton delme işi Bursa’da karot makinalarıyla gerçekleştiren firmamız, beton delmeyi demirli veya demirsiz tüm zeminlere uygulayabilmekte, darbesiz, sessiz, pislik bırakmadan ( yatay, dikey, düşey ) istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak için en uygun şekilde sunmaktadır.

Karot makinaları beton delme işi Bursa sırasında betona herhangi bir titreşim vermez ve dolayısıyla titreşimden kaynaklanacak tüm riskleri de sıfıra indirmektedir.

Karot makinalarıyla beton delme işi Bursa, kırıcıların günlerce yaptığı bir işi sadece bir içerisinde daha sağlam yapabilmektedir.

 

Kırıcılarla yapılan beton delme işi Bursa istenilen ölçüde bir delik veya kesim vermediği için daha harç ile tamir gerekmektedir. Ama karot makinalarıyla yapılan beton delme işi Bursa istenilen ölçüde ve pürüzsüz bir delik veya kesim çıkardığı için daha sonra herhangi bir tamir gerektirmez.

Perde betondan tutun her türlü beton delme işlemlerinizde karot makinaları iş görmekte ve sizlere hem zamandan, hem işçilikten hem de büyük bir ekonomik masraftan tasarruf imkanı sağlar.

Jet Karot olarak beton delme işi Bursa ile ilgili tüm sormak istedikleriniz ve fiyat bilgisi için şirketimiz iletişim numaralarından ve internet sitemizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 01 Haziran 2018, id:179
telefonwhatsappmail